Pomoc - Krok po kroku

 • Korzystając z naszej bazy samochodów nowych zapoznasz się z pełną ofertą aut jakie możesz zamówić w autoryzowanych salonach dealerskich. Bez wychodzenia z domu wybierzesz model samochodu, skonfigurujesz go i umówisz się na wizytę w salonie.
 • 1.Wybierz parametry samochodu, którego poszukujesz.

  Możesz wybrać markę i model samochodu lub użyć pozostałych opcji, by wyświetlić listę modeli spełniających Twoje wymagania dotyczące nadwozia, pojemności silnika, typu paliwa i mieszczące się w Twoich oczekiwaniach finansowych.
 • 2.Sprawdź listę dostępnych wersji silnikowych oraz wyposażeniowych.

  Na wynikach wyszukiwania wyświetlą się oferty spełniające określone przez Ciebie kryteria. Oferty na liście pogrupowane są wg modelu i rodzaju nadwozia. Aby sprawdzić jakie silniki dostępne są w danym modelu należy kliknąć w przycisk „wersje silnikowe”.
  W kolejnym kroku możesz rozwinąć listę ofert (wersji wyposażeniowych) i wybrać jedną z nich do dalszej konfiguracji.
 • 3. Skonfiguruj

  Po wybraniu wersji pojazdu zapoznasz się ze szczegółowym opisem samochodu.
  Przełączaj się swobodnie między zakładkami, w celu konfiguracji wybranego modelu samochodu. Zapoznaj się z danymi technicznymi, przejrzyj listę kolorów, dane dotyczące wyposażenia samochodu.
 • 4. Zapytaj

  Wypełnij formularz kontaktowy i czekaj na oferty samochodów, które spełnią Twoje oczekiwania. Jeżeli zaznaczysz również opcję finansowania kredyt lub leasing, to otrzymasz dodatkowo ofertę finansową.